»
»
»
ochrona stacjonarna
obiektów
konwojowanie wartości
i inkaso
systemy alarmowe, zabezpieczenia techniczne
monitoring
pozostałe usługi
sprzątanie wnętrz
»
»
»
»

CENY

Nasze ceny ustalamy indywidualnie, uwzględniając specyfikę konkretnych potrzeb Klienta. Staramy się, aby cena za świadczone usługi była w pełni konkurencyjna, przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Jesteśmy otwarci na negocjacje przy zawieraniu umów.

Ochrona stacjonarna obiektów

Proponowane stawki cenowe zależą od rodzaju obiektu i jego zabezpieczenia ( oświetlenie, ogrodzenie, systemy alarmowe ), stopnia zagrożenia obiektu, wyszkolenia i uzbrojenia pracowników ochrony oraz łącznej liczby przepracowanych godzin w miesiącu. Na cenę ochrony wpływa także wymóg posiadania licencji pracownika ochrony fizycznej I lub II stopnia.

Oferujemy wyszkolonych, jednolicie umundurowanych pracowników ochrony, wyposażonych w bezprzewodowe środki łączności zewnętrznej i wewnętrznej, wspieranych w sytuacjach awaryjnych przez patrole interwencyjne.

Konwoje i inkaso

Ceny konwojowania uzależnione są od wartości transportu, długości trasy oraz częstotliwości

Systemy alarmowe

Całkowity koszt systemu alarmowego uzależniony jest od ilości i rodzaju zainstalowanego sprzętu. Na podstawie wstępnej analizy obiektu i indywidualnych preferencji Klienta sporządzamy szczegółowy kosztorys. Na życzenie, zapewniamy podłączenie zamontowanych systemów alarmowych do wybranej Stacji Monitorowania.

Monitoring

Miesięczne koszty monitorowania obiektu uzależnione są od jego usytuoawania, specyfiki, wielkości, stopnia zagrożenia włamaniami i napadami oraz rodzajami zabezpieczeń.

Ochrona imprez masowych

Porządek i bezpieczeństwo imprez zapewniają zgodnie z Ustawą, licencjonowani i specjalnie przeszkoleni pracownicy ochrony. Gwarantujemy wysokiej klasy usługi po konkurencyjnych cenach.

Ochrona osobista

Do dyspozycji Klientów dajemy naszych najlepszych pracowników, którzy czuwają nad Państwa bezpieczeństwem. Zapewniamy wysokiej klasy usługi po konkurencyjnych cenach.

Opracowanie Planu Ochrony

Cena uzależniona jest od specyfiki i wielkości obiektu, stopnia zagrożenia, rodzaju zabezpieczeń i waha się w granicach 1 500,00 - 4 000,00 zł. Koszt projektu zwracamy przy realizacji zamówienia.

Sprzątanie wnętrz

Koszt usługi uzależniony jest od rodzaju obiektu, łącznej powierzchni, liczby sanitariatów, itp. Po wizji lokalnej, uwzględniając preferencje Klientów, opracowujemy kosztorys, a ceny negocjujemy indywidualnie.

JESTEŚMY OTWARCI NA NEGOCJACJE CEN
PRZY ZAWIERANIU UMÓW

W przypadku ewentualnych pytań i wyjaśnień prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (022) 629 13 16, (022) 629 28 97, lub drogą elektroniczną:
secret-service@secret-security.pl, biuro@secret-security.pl.

Secret Service pptop
Secret Service ppmiddle
  © copyright Secret Service Secret Service mdown Secret Service ppdown