»
»
»
ochrona stacjonarna
obiektów
konwojowanie wartości
i inkaso
systemy alarmowe, zabezpieczenia techniczne
monitoring
pozostałe usługi
sprzątanie wnętrz
»
»
»
»

KONWOJOWANIE WARTOŚCI I INKASO

Konwojowanie wartości pieniężnych i inkaso zorganizowaliśmy w sposób profesjonalny, stosując się do "Ustawy o Ochronie Osób i Mienia". Załoga konwoju składa się z licencjonowanych, specjalistycznie przeszkolonych i doświadczonych pracowników, wyposażonych w broń palną krótką i maszynową, kuloodporne kamizelki, hełmy i środki łączności. Pieniądze przenoszone są w neseserach z elektrycznym systemem szokowo-akustycznym. Dysponujemy specjalistycznym samochodem opancerzonym klasy C2/M2, wspieranym w razie potrzeby zmotoryzowanymi patrolami, gotowymi do podjęcia natychmiastowej interwencji.

Dla każdego Klienta zostaje opracowana Instrukcja Konwojowa uwzględniająca specyfikę zaplanowanych tras konwoju, występowanie punktów newralgicznych, obowiązki osób wchodzących w skład konwoju i zasady postępowania w przypadkach nadzwyczajnych, zgodnie z wszelkimi procedurami gwarantującymi bezpieczeństwo.

Z naszych usług w zakresie bezpiecznego transportu wartości korzystają zakłady przemysłowo-usługowe, sklepy, biura, hotele, szkoły, obiekty administracji publicznej, obiekty wojskowe i inne.

Oprócz konwojowania wartości pieniężnych, świadczymy również usługi konwojowania innych przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych, które mogą stanowić cel działań przestępczych, np.: dzieła sztuki, klejnoty, tajne dokumenty.

Secret Service pptop
Secret Service ppmiddle
  © copyright Secret Service Secret Service mdown Secret Service ppdown