»
»
»
ochrona stacjonarna
obiektów
konwojowanie wartości
i inkaso
systemy alarmowe, zabezpieczenia techniczne
monitoring
pozostałe usługi
sprzątanie wnętrz
»
»
»
»

O NAS

Agencja Ochrony Mienia "SECRET SERVICE" Sp. z o.o. świadczy swoje usługi od 1989 roku i opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Jako jedna z pierwszych agencji w Polsce przystąpiliśmy do realizacji zadań ochrony mienia oraz konwojowania wartości pieniężnych w nowych realiach gospodarczych. Działamy w zgodzie z przepisami dotyczącymi zasad funkcjonowania rynku ochrony mienia ( Ustawa o Ochronie Osób i Mienia ), przepisów Kodeksu Cywilnego oraz zasad Prawa Handlowego.

KoncesjaObecnie posiadamy, zgodnie z ustawowymi przepisami, koncesję na prowadzenie usług ochroniarskich Nr L-1774/00, wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji - ważną bezterminowo na terenie całego kraju oraz wszelkie inne wymagane licencje, polisy i pozwolenia na broń. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej kontraktowo - deliktowej, ułatwiające naszym Klientom uzyskanie wysokich zniżek w firmach ubezpieczeniowych.

Firma nasza jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000063166.

Od początku działalności nieustannie dbamy o jakość usług oraz powiększamy obszar działania. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim potrzebom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony mienia na terenie całego kraju. Ponoszone nakłady na wyposażenie agencji i szkolenie pracowników ochrony przynoszą efekt w postaci wieloletniej - wzorowej współpracy
z naszymi Klientami.

Naszą działalność ukierunkowaliśmy na kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie ochrony fizycznej stałej i doraźnej, systemów zabezpieczeń technicznych, projektowania i montażu instalacji alarmowych oraz konwojowania wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kontrahentów, od 1996r. rozwinęliśmy sferę działalności o usługi porządkowe.

Wykorzystując w naszej pracy wszelkie nowości na równi ze sprawdzonymi rozwiązaniami technik zabezpieczających jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wymagające zlecenia. Wysoko wykwalifikowany zespół agentów, odpowiednio sprawowany nadzór oraz polisa ubezpieczeniowa stanowią doskonałe zabezpieczenia Państwa mienia. Jesteśmy pewni, iż możemy spełnić oczekiwania w zakresie jakości wykonywanych usług oraz ceny za ich wykonanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

/ Janusz Retkiewicz /
Prezes
/ Leszek Sikorski /
V-ce Prezes
Secret Service pptop
Secret Service ppmiddle
  © copyright Secret Service Secret Service mdown Secret Service ppdown